Macaristan NB I
Maç Sonucu
Toplam Gol Sayısı
Handikap (3 Yönlü)
Her İki Takım Da Gol Atar
Çifte Şans
İlk Yarı Sonucu
İlk Yarı - Gol Sayısı
Yarın
Macaristan NB I
Paksi SE
1.82
Beraberlik
3.80
ZTE
3.65
üstü 2.5
1.45
altı 2.5
2.65
Paksi SE -1
2.90
Beraberlik +1
4.10
ZTE +1
1.88
Evet
1.45
Hayır
2.60
Macaristan NB I
MTK BudapeÅŸte
Budapest Honved FC
MTK BudapeÅŸte
2.18
Beraberlik
3.40
Budapest Honved FC
3.00
üstü 2.5
1.62
altı 2.5
2.21
MTK BudapeÅŸte -1
3.80
Beraberlik +1
4.20
Budapest Honved FC +1
1.62
Evet
1.54
Hayır
2.38
Macaristan NB I
Kisvarda FC
2.95
Beraberlik
3.40
Puskás AFC
2.22
üstü 2.5
1.77
altı 2.5
1.97
Kisvarda FC +1
1.59
Beraberlik -1
4.10
Puskás AFC -1
4.10
Evet
1.65
Hayır
2.16
Pazar 8 Kasım
Macaristan NB I
NyÃregyháza
2.30
Beraberlik
3.55
Győri ETO
2.70
üstü 2.5
1.58
altı 2.5
2.30
NyÃregyháza -1
4.10
Beraberlik +1
4.30
Győri ETO +1
1.55
Evet
1.51
Hayır
2.46
Macaristan NB I
Debrecen VSC
2.28
Beraberlik
3.65
Újpest FC
2.70
üstü 2.5
1.54
altı 2.5
2.38
Debrecen VSC -1
4.00
Beraberlik +1
4.30
Újpest FC +1
1.56
Evet
1.48
Hayır
2.50
Macaristan NB I
Vasas FC
Ferencváros
Vasas FC
4.20
Beraberlik
4.00
Ferencváros
1.68
üstü 2.5
1.48
altı 2.5
2.55
Vasas FC +1
2.06
Beraberlik -1
3.95
Ferencváros -1
2.60
Evet
1.52
Hayır
2.44






